Degustace luxusních rumů

Vážení Mlsouni,

přátelé a milovníci kvalitního alkoholu,

připravili jsme pro Vás:

Degustace luxusních rumů

datum: středa 22. května 2019 v 19.00 hodin
místo: Vinárna BOROMEUM, Špitálská 183, Hradec Králové
cena: 590 Kč (6 vzorků rumů, karafa vody)

 

Degustace rumů jsou jedny z nejoblíbenějších a my se snažíme přinášet Vám stále nové informace a rumy, abyste měli možnost odhalit rozmanitý svět tohoto luxusního alkoholu. I proto jsme pozvali jednoho z dodavatelů rumů, aby představil to, co jsme ještě neměli možnost na našich degustacích ochutnat.

Původ rumu je zahalen množstvím legend a až mystických příběhů, které vznikaly již v době psaní prvních zmínek o rumech v kronikách, a tak dnes jen stěží dokážeme určit, kdy a za jakých okolností rum vznikl. Co se ale ví, první zmínky popisují rum jako „horký, pekelný a hrozný likér“. Domovem rumu je Karibik. Snad každý ostrov této části světa má desítky nejrůznějších druhů rumu, z nichž je každý charakteristický něčím jiným. Barvou, chutí, vůní. Rozmanitost a hlavně kvalita tohoto alkoholického nápoje způsobily, že rum je dnes v podstatě základní výbavou každého baru.

Pojďte si s námi užít kořeněnou, hlubokou a velmi svůdnou chuť a vůni exkluzivních rumů. Tentokrát Vám představí zástupce Ultra Premium Brands vybrané novinky.


Ochutnáme tyto rumy:

Na akci je nutná rezervace!

Své místo rezervujte na emailu: degustace@mlsoun.eu 
nebo na tel: 725 88 55 96.


Těšíme se na Vás!