Kurz malování se sklenkou vína ve Vinárně Boromeum

Vážení MLSOUNi,

milovníci vína a umění,

připravili jsme pro Vás,

Kurz malování na téma Dry Brush

datum: neděle 16. června 2019 od 9 do 17 hodin
místo: Vinárna BOROMEUM, Špitálská 183, Hradec Králové
cena: 1300,-Kč na osobu ( veškeré výtvarné potřeby k zapůjčení)

Užijte si s námi den plný zábavy, smíchu, barev a radosti z tvoření. Vítáni jsou naprostí začátečníci, kterým ráda dodám odvahy a předám své zkušenosti. 

Technika spočívá v použití minimálního množství barvy, které docílíme tím, že papírovým ubrouskem setřeme 99% barvy a zbylým množstvím malujeme. Barvu opakovaně nanášíme v tenké vrstvě na papír či plátno. Používáme olejovou barvu jednoho odstínu na celý obraz (není podmínkou). Výhoda této metody je, že dokáže nádherné jemné stíny. Dokončený obrázek pak často vypadá jak fotografie.

Pracuje se na strukturovaný papír s vyšší gramáží, ale samozřejmě i na plátno. Předlohu ve formátu A3 si přeneseme kopírovací technikou na papír nebo plátno, to proto, že začátečníci v kresbě nebo malbě se nemusí obávat shodné podoby s předlohou. U této techniky nám jde o práci s barvou, na kterou je potřeba více času.

Kurz Dry Brush (neboli techniku suchého štětce) můžete absolvovat ve variantě černo-bílé nebo barevné. Komu tato technika učarovala si dozajista nenechá ujít oba způsoby. Není rozhodující, na kterou z technik se přihlásíte jako první. Techniku zvládne opravu každý - dítě, dospělý i senior, začátečník i pokročilý.

Kurz je maximálně pro 10 až 12 osob.

Na tuto akci je nutná rezervace a koupě vstupenky předem.

Svá místa si rezervujte na telefonní čísle 725 88 55 96
nebo emailu degustace@mlsoun.eu.

Těšíme se na Vás!